НВК «Ш-с «Софія» (дошкільне відділення)

НВК «Ш-с «Софія» (дошкільне відділення)

вул. Мишуги,13а

Переваги

Заняття з іспанської мови.

Цікаві заняття у формі захоплюючої гри, починаючи з молодшої групи, проводять вчителі іспанської мови нашої школи 2 рази на тиждень. Заняття безкоштовні.

Заняття з оздоровчого плавання

У прострому, облаштованому спеціально для діток відповідно до санітарно-гігієнічних норм басейні, заняття проводить досвідчений тренер, вчитель-методист Галина Адамівна Бекерська. Заняття для усіх бажаючих безкоштовні.

Гурток народного танцю

Гурток народного танцю у нас функціонує з 2009 року. Його очолює хореограф, вчитель вищої категорії Христина Лесь. Дітки із неабияким ентузіазмом вчаться танцювати та із задоволенням демонструють свої здібності на різноманітних заходах та святах.

Заняття з англійської мови

Дошкільнята разом з Мікі Маусом дуже легко та просто вивчають ази англійської мови. Це додаткові заняття, які проводяться у ІІ половину дня 2 рази на тиждень.

Гурток образотворчого мистецтва "Барвисті акварелі"

Гурток образотворчого мистецтва веде дипломований художник Софія Корбачова. Заняття відбуваються 2 рази на тиждень у ІІ половину дня. Діти із задоволенням малюють різноманітними техніками, ліплять з глини, вирізають дивавижні аплікації. Чудова релаксація!

Групи

Зарахування 01.09.2021 - 6 дітей

Молодша група

В молодшу групу в державних дитсадках приймають діток, яким станом на 1 вересня є повних 3 роки.

добір 01.09.2021 - 5 дітей

Старша група

В старшу групу в державних дитсадках приймають діток, віком від 5х до 6ти років.

-

--------------------- група

Група закрита

-

--------------------- група

Група закрита

Фото